Her gün Yeni Bir
Hayat Kurtarıyoruz
HAKKIMIZDA

Onko Koçsel İlaçları olarak 1987`den bu yana yeni tedavi ile ileri teknolojiye entegre, temel tedavinin yanı sıra yaşam kalitesini de artıran ilaçları Türk tıbbının hizmetine sunmayı misyon haline getirdik.

Onkoloji alanında 30 yılı aşkın tecrübemizi, yeni üretim tesisleri ile birlikte uluslararası pazarlara taşıma hedefi için çalışmalarımıza ilkelerimizi özümseyerek hızla devam ediyoruz.

Her gün hayat kurtarıyor, ortalama yaşamayı uzatıyoruz. Bu amaç yaptığımız işlerde daha tutkulu olmamızı sağlıyoruz. Daha sağlıklı bir gelecek için akılcı çözümler üretiyoruz. Topluma, farkındalık ve erken teşhis yardım almak ve tedavi etmek. Bir gün daha fazla yaşamak için nelerden vazgeçerdiniz? Peki ya 10 yıl? Bir gün bile daha fazla yaşamanın değerini biliyoruz, bu yüzden toplum için bunu sağlamaya çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Hizmetlerimiz


Orijinal, jenerik, biyobenzer ve OTC ürünlerin Türkiye’de üretimi, ruhsatlandırılması, pazarlanması ve dağıtımının yanı sıra AR-GE merkezimizin geliştirdiği katma değeri yüksek ürünlerin yurtdışı pazarlarda pazarlanması ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca pek çok firmaya Avrupa GMP onaylı üretim hatlarımızda, üretim hizmeti sunmaktayız.

IN-LICENSING

OUT-LICENSING

ÜRETİM

İş Etiği İlkelerimiz
Etik ilke, anlayış ve uygulamalarımızın iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz dâhil tüm etki alanlarımıza yayılmasını sağlamak kurum kültürümüzün bir parçasıdır.
BİZİMLE ORTAK OLUN !

Onko Koçsel İlaçları olarak amacımız, AR-GE merkezimizde geliştirilmiş ve Avrupa GMP onaylı tesisimizde üretmiş olduğumuz yüksek katma değerli ürünleri, uluslararası pazarlardaki iş ortaklarımız aracılığı ile global pazarlara taşımaktır. İş ortaklarımızın sayısını arttırmayı, onlarla uzun vadeli, güvenilir ve sağlam işbirlikleri kurmayı amaçlıyoruz.

Tesisimizin, yüksek üretim kapasitesi sayesinde yurtdışı pazarlara da ürün temin ederek, ilaç sanayinin güçlü bir aktörü olarak ihracata önemli katkılar sağlamayı hedeflemekteyiz. Onko Koçsel İlaçları son yıllarda gerçekleştirdiği önemli işbirlikleri sayesinde uluslararası arenada gücüne güç katmaktadır.

Bizden haber almak ister misiniz?

E-bültenimize kayıt olarak, Onko İlaçları ve onkoloji alanındaki gelişmeler ile
ilgili haberleri alabilirsiniz.